aneta jankowska

Aneta Jankowska kilka słów o mnie

Witam wszystkich. Nazywam się Aneta Jankowska i jestem logopedą dziecięcym. Czytając mojego bloga, z przyjemnością będziesz uczyć się o logopedii oraz o pracy z dziećmi, a przynajmniej staram się, aby tak było. Zbieram dla Ciebie aktualne i najlepsze materiały, oraz opisuję metody pracy. Staram się przekazać jak najwięcej praktycznych doświadczeń, chociaż nie zaniedbam też solidnej teorii. Mam nadzieję, że każdy z was znajdzie tutaj wiele przydatnych i pomocnym informacji.

Logopeda jest nauczycielem, który współpracując z dziećmi, przyczynia się do ich jutra, rozwijając umiejętności kompetentnej mowy ustnej i pisemnej, które zapewniają perspektywy pomyślnego życia.

Czym na co dzień się zajmuje:

• konsultacje rodziców na temat rozwoju mowy dziecka
  • korekta wymowy dźwiękowej u dzieci
  • eliminacja zaburzeń mowy u dzieci: dysgrafia, dysleksja, dyslalia, opóźniony rozwój mowy, jąkanie, zaburzenia głosu.